İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. Yeni Nesil İxaomi Mi Air 12,5 Özellikleri

Yeni Nesil İxaomi Mi Air 12,5 Özellikleri

Yeni Nesil İxaomi Mi Air 125 Özellikleri
2

İxaomi hafif ve donanımlı notebook tasarımını bir üst seviyeye taşıyor. Şık tasarımıyla kullanmaktan keyif alacağınız yeni nesil İxaomi Mi Air 12,5 özellikleri arasında öne çıkan özellik bu notebook tasarımında 7.nesil Intel işlemci kullanılmış olması. Bu da daha hızlı çalışan bir bilgisayar demek oluyor.

İxaomi Mi Air 12,5 Fiyat-Performans

İxaomi yeni nesil notebook tasarımında fiyat-performans açısında memnun kalacağınız bir notebook gibi duruyor. FullHD (1920×1080) çözünürlük sunan İxaomi Mi Air 12,5 1070 gram ağırlığında.  4GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olan yeni nesil İxaomi notebookta 3.5mm kulaklık  ve hoparlör girişi, USB 3.0 ve USB Type-C ünitesi bulunuyor.

Ürün henüz Avrupa pazarına girmedi. Ancak Çin’de siparişleri verilmeye başlanmış durumda. Notebook piyasasında etkili bir ürün olacak olan yeni nesil İxaomi Mi Air 12,5 özellikleri fiyatına göre oldukça iyi görünüyor. Bilgisayarını sürekli yanında taşıyanlar için yeni nesil İxaomi notebook fiyat-performans açısından incelenmesi gereken farklı bir seçenek sunuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap