1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Ücretsiz Müzik Dinleme Platformları

Ücretsiz Müzik Dinleme Platformları

cretsiz Müzik Dinleme Platformları
3

Müziksiz yaşayamama diyenlerdenseniz sürekli şarkı indirmek ve hafızanızı müzikler ile doldurmak durumunda kalmıyorsunuz. Ücretsiz müzik dinleme platformları sayesinde sevdiğiniz şarkılara tek tık kadar yakın olacaksınız. Sayacağımız bazı programlara para ödediğiniz zaman daha gelişmiş özelliklerden yararlanabileceksiniz ancak, ödeme yapmadan da istediğiniz müzikleri dinleme şansınız oluyor.

En İyi Müzik Platformları

Günümüzde en sık kullanılan müzik dinleme platformu Spotify olarak karşınıza çıkıyor. Ücretsiz sürümünde internetiniz olduğu sürece müzik dinleyebiliyorsunuz. Bunun yanında Sound Cloud uygulamasından da yararlanabiliyorsunuz. Hem yeni hem de trend olan tüm müzik türlerini burada biliyorsunuz. Deezer Music sayesinde 2013 yılından beri sorunsuz şekilde müzik dinleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Fizy’de Türkiye’nin en önemli müzik uygulamaları arasında yer alıyor.

Müzik Uygulamaları Nasıl İndirilir?

İndirme işlemlerini yapmak için IOS için Appstore, Android için Google Play uygulamasını kullanmak durumundasınız. Üyelik oluşturduğunuz zaman ücretsiz bir şekilde sayılan tüm bu müzik platformlarını indirebiliyorsunuz. Ücretsiz müzik dinleme işlemini yapabilmeniz için internetten yararlanmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Yorum Yap

Yorum Yap