İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kimdir ?
  3. Şeyma Subaşı Nereli

Şeyma Subaşı Nereli

eyma Subaşı Nereli
1

Şeyma Subaşı, plajda Fransız DJ Guido Senia ile arkadaşça pozlar verdikten sonra tekrardan gündem olmayı başarmış bir fenomen. Şeyma Subaşı ve Guido Senia’nın en net ve samimi görüntüleri geçtiğimiz haftalarda yayınlanan resimlerde ortaya çıktı.

Son dakikada çeşitli insanlar ile adı geçen Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra, yeni sevgilisi DJ Guido Senia ile birlikte görüntülendi. Ayrıldıktan sonra, yurtdışında tatilde olan Guido Senia sahilde yakalandı.

Yeni aşıklar rotası Phuket’teydi. Subaşı ve Guido Senia yan yanaydı ve sosyal ağlarda da bunu paylaştılar.

Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı kimdir dediğimizde ilk olarak özgeçmişine odaklanmamız gerekir. 2 Temmuz 1990’da Samsun’da doğdu. 1.74 cm boya ve 50 kg ağırlığa sahip olan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışmasında zafer adımlarını atarak tanınırlık rolünde tırmanmaya başladı. 16 yaşındayken, bu yarışma Subaşı’nın hayatında önemli bir yer aldı. Ünlü tasarımcılar ona defilelerde yer verdi ve sonuç olarak kariyerine uygun bir alan seçmiş oldu. Aydın Üniversitesi İstanbul Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı tarafından önerilen “Var Mısın Yok Musun?” yarışmasında yer alarak bir ödül kazandı.

Yarışma Sonrası Evlilik

Şeyma Subaşı, “Var Mısın Yok Musun” yarışmasının ardından Acun Ilıcalı ile görüşmeye başladı. İkili, 2013 yılında Melisa adında bir kızı ile gümdeme geldi.

2017 yılında Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi. Sonrasında Instagram fenomeni haline geldi.

Yorum Yap

Yorum Yap