İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kimdir ?
  3. Sebile Ölmez Kimdir?

Sebile Ölmez Kimdir?

Sebile Ölmez Kimdir
1

Kendi adıyla tanınan ve dinlenebilen Sebile Ölmez, 1974 yılında İstanbul’da doğdu. 22 yaşında iken 1996 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra birçok şirketin satış bölümünde iş hayatına başladı. Sonra Sinema, televizyon dünyasına girmeye karar verdi ve 2005-2013 yılları arasında Pana Film’de çalışmaya devam etti. 10 yıl boyunca sinema endüstrisinde yönetici ve koordinatör olarak çalıştı.

Kariyeri Ve Yükselişi

Çevikliğinizi kullanabileceğiniz sektörde her zaman büyük başarılar vardır. Sonunda güzellikte kendini geliştirdi ve kozmetik alanındaki tecrübesini İnternet sektöründe paylaşmaya başladı. Sosyal ağlar dünyasının hızla geliştiği 2011 yılında ilk blogunu açtı. Mermer renkli bir oje videosu paylaştı, ancak kendi videosu olmadığı için başka bir YouTube videosu paylaşmak zorunda kaldı. Sonra, 25 Mart 2011 tarihinde, Sebibebi adlı ilk kanalını açtı. Bu isim, annesinin adının, sebi veya bebi’nin kısaltması ile ilişkilendirilmiştir.

2013 yılında web sitesi ve sebibebi faaliyete geçmiştir. Halen, Güzellik, Makyaj, Saç Bakımı, Sağlık, Alışveriş, Kozmetik, Moda, Stil, Kendin Yap web sitesi, tema ile bilgi yazma ve paylaşma gibi konularda kariyerine devam ediyor.

TV 8’de Görebiliyoruz

Sebile Ölmez, bazen TV 8 ekranlarında Özge Uzun tarafından sunulan güzellik ve kozmetik hakkında ekran severlerle bilgi paylaşıyor. Sebile Ölmez kimdir dediğimiz zaman akla ilk olarak bu kanal da gelebilir. Sosyal medya hesabı olmayanlar bile televizyon aracılığı ile tanıyabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap