İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kadın
  3. Kadın Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın Lazer Epilasyon Fiyatları

kadin-lazer-epilasyon-
7

Kadın Lazer Epilasyon nasıl yapılır

Vücutta yer alan istenmeyen tüylerden kurtulmanın en iyi yollarından birisi, lazer epilasyon uygulamasıdır. Kadınların sıklıkla kullandığı lazer epilasyon, erkekler tarafından da istenmeyen bölgelerde yer alan tüylerden kurtulmak için kullanılan başlıca yöntemlerden birisidir. Kadın lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgiler vereceğimiz bu yazımızda, kadın lazer epilasyon hakkında farklı bilgilere de değineceğiz.

Kadın Lazer Epilasyon önerilirmi

Fiyatlar hakkında bilgi vermeden önce, aşağıda yer alan fiyatların tamamen bir ortalama olduğunu, epilasyon fiyatlarını etkileyen birçok faktör olduğunu hatırlatmak gerek. İşlemin yapılacağı yerin konumu, tanınmışlığı, sunduğu ek hizmetler gibi farklı etkenler, kadın lazer epilasyon fiyatları konusunda belirleyici etkenler arasında yer almaktadır.

Aşağıda yer alan fiyatlar, 6 seans olarak hesaplanmıştır.

Koltukaltı, Genital Bölge ve Yarım Alt Bacak 2120 TL

Tüm bacaklar 2210 TL

Koltuk altı 220 TL

Yüzün tamamı 900 TL

Bıyık Bölgesi 250 TL

Çene bölgesi 250 TL

Yarım alt bacaklar 2000 TL

Genital bölge 500 TL

Lazer Epilasyon ile Alınan Tüyler Yeniden Çıkar mı?

Lazer epilasyon yaptırmayı düşünün ya da yeni yaptıran kadınların en sık merak ettikleri şeylerden birisi de, lazer epilasyon ile alınan tüyler yeniden çıkar mı? Sorusunun cevabıdır.

Bu uygulama ile alınan tüylerin yeniden çıkabilmesi, kişinin hormon yapısına ve farklı fiziki özelliklere göre değişmektedir. Ancak kaba bir bilgi verecek olursak, kadınlarda lazer epilasyon yöntemlerinin çok uzun süreler etkili olduğunu söylemek mümkündür.

Konu hakkında genel bir değerlendirme yapacak olursak da, lazer yöntemi ile alınan tüylerin önemli bölümü, yeniden çıkmamaktadır. Bunun en önemli nedeni ise, tüy köklerinin lazer ışınlarla yok edilmesidir. Kökleri yok edilen tüylerde artık hayat kalmadığı için, önemli ölçüde yeniden çıkmamaktadır.

Kişinin genetik yapısı, vücudun hormon dengesi, kullanmış olduğu ilaçlar ve yaşları, tüylerin yeniden çıkıp çıkmayacağı konusunda daha belirleyici olmaktadır. Yaşı ilerlemiş kişilerde tüyler çıkmayacağı gibi, diğer etkenlerin görüldüğü genç kişilerde tüylerin kısmen de olsa çıkması muhtemeldir.

Lazer epilasyon yönteminde tüylerin yeniden çıkma oranını yüzdesel olarak verecek olursak, %90 oranında yeniden çıkma durumu görülmemektedir. Lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgiler verdiğimiz bu yazının haricinde, epilasyonla alakalı farklı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.