İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kadın
  3. İstanbuldaki En İyi Alışveriş Butikleri ?

İstanbuldaki En İyi Alışveriş Butikleri ?

stanbuldaki En İyi Alışveriş Butikleri 1
1

İstanbul en iyi butikler

İstanbul birçok markanın üretim adresi olduğundan ötürü pek çok markanın kaliteli ürünlerini çok fazla paralar vermeden alabilirsiniz. Rotanın doğru adresi gösterdiğinden emin olmak için bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız.

İstanbuldaki En İyi Alışveriş Butikleri 1
İstanbuldaki En İyi Alışveriş Butikleri 1

Taksim

İstiklal caddesi taksimin en popüler caddesi, burada dünyanın en ünlü markalarının mağazalarını cadde boyunca sıralı olarak görüp gezebilirsiniz. Ancak daha hesaplı alım yapmak isterseniz adresiniz Beyoğlu İş Merkezi, istiklal caddesi üzerinde yürürken sol tarafınızda kalacaktır. Taksim istiklal caddesinde bir başka adres ise Terkos Pasajı, buraya geldiğinizde kendinizi pazarda hissedebilirsiniz.

Beşiktaş

Beşiktaşın merkezinde olan Sinanpaşa Pasajında birçok ünlü markanın sıfır ürünlerini çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 

 

Kadıköy

Pasajların, pazarların yanı sıra butiklerin de çok popüler olduğu Kadıköy alışveriş tutkunlarının vazgeçilmez adresidir. İlk olarak Onur Çarşısı eski ve en çok bilinen ismiyle opera pasajı içerisinde sezon trendlerini, bluzlarda eteklere kadar bulabilirsiniz. Kadıköy’de Bahariye Caddesinde Süreyya Operanın çaprazında Tshirt Mania isimli butiğe de mutlaka uğramalısınız, burada çeşit çeşit tişört bulunabilir. Aynı cadde üzerinde başka bir mağazada Patara, şık elbiselerin uygun fiyatlara satıldığı bir yer olarak yoğun ilgi görmektedir. Kadıköy’de başka bir mağaza Alberto Vanetti ve Yelss Accessories etkileyici vitrin tasarımıyla ilk andan itibaren etkilemeye başlar ki uygun fiyatların olduğu dükkandır. Akmar pasajı ve Tarihi Salı Pazarı’da burada gezilmesi gereken yerlerdendir.

 

Fatih

Tesettür giyimin en çok satıldığı ve vitrinleri doldurduğu semt Fatih’de Başvekil Caddesi üzerinde Sokak Butik hesaplı fiyatlarıyla göz doldurmaktadır. Maya isimli dükkanda Fatih’in canlı adreslerinden biri renkli vitrin tasarımıyla ilgileri toplamayı başarıyor. Fevzi Paşa Caddesi üzerinde Tuay Karaca Mağazası daha çok abiye ve gece kıyafetleri üzerine satış yapmaktadır. Emin Sinan Hamam Sokağındaki Shoe Butik uygun fiyatlı ayakkabıların satıldığı sempatik görünen bir dükkandır. Fatih’te en çok talep gören yerse kesinlikle Çarşamba Pazarıdır. İki yakadan buraya gelenlere her renkten, her kumaştan, her zevke hitap edecek kıyafetleri, aksesuarları ve ayakkabıları burada bulunabilir.

 

Bağcılar

Bağcılar Meydan’da diğer semtler kadar olmasa da güzel mağazalar bulunur. Meydan Giyim, Butik Sinan bunlardan bazılarıdır. Burada diğer büyük markaların mağazalarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap