İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilim
  3. İnternetten Kazanç Nasıl Yapılır ?

İnternetten Kazanç Nasıl Yapılır ?

nternetten Kazanç Nasıl Yapılır 2
2

Hayatın tam merkezinde olan internet, ek gelir sağlamak isteyen veya tüm gelirini buradan elde etmek isteyen kullanıcılar için büyük bir nimet. Harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler ya da evde akşama kadar kapanıp kalan ev hanımları internetten kazanç noktasında arayışlarını sürdürmektedir. Bu noktada hem yetenek ile hem de biraz vakit ayırarak yüksek miktarda kazançlar elde etmek mümkündür.

1. Anket Doldurarak Para Kazanma

İnternette, çeşitli araştırma siteleri tarafından kurulmuş web siteleri var ve bu siteler ile verilen anketleri doldurarak çok fazla bir miktar olmasa da bir gelir elde edebiliyorsunuz. Tabi kazanç siteden siteye değişiklik gösteriyor. Özellikle yabancı anket sitelerinde dolar ve Euro bazında ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak bu tarz sitelerde verdiğiniz cevaplar doğru ve tutarlı olmalıdır. Bu sitelere örnek olarak Napolyon.com, fikirpazarı.com, marketagent.com ve myiyo.com gösterilebilir. Anket başına puan veya para kazanarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

2. Makale Yazarak Para Kazanma

Kaleminize ve iletişim yeteneğinize güveniyorsanız makaleler yazarak ciddi manada bir gelir elde edebilirsiniz. İnternet üzerinde makaleler yazarak, ortalama 300 kelimesi 1.5 ₺ kazandıran siteler var. Makalelerin özgün ve kopya olmayan içeriğe sahip olmaması gerekmektedir. Yazar olarak evden hiç dışarı çıkmadan bedeninizi yormadan, sadece düşünce gücünüzle bir gelir elde etmeniz mümkün.

3. Hayvan Besleyerek Para kazanma

İnternetten Kazanç Nasıl Yapılır 2
İnternetten Kazanç Nasıl Yapılır 2

Evde bol bol boş vakti ve internet sürekli erişimi olanlar için, size bir inek vererek bu ineği hayatta tutarak sütünü satıp puan kazanmanızı sağlayan birbiriyle benzer siteler var. Tabi güvenilir olması şart çünkü, ikinci bir çiftlikbank vakası olmasın. İnternet üzerinde cowlook.com adında bir site var inek beslemek üzerine. Sattığınız sütlerden size puan veriyor ve o puanları ay sonunda paraya çevirebiliyorsunuz. Çok olmasa da aylık yaklaşık 100-500 ₺ arası gelir sağlayabilirsiniz.

4. Soru Cevaplayarak Para Kazanma

 

İnternet üzerinde sorumani.com adında bir site var. Sitede kullanıcılar sorular soruyor ve yine kullanıcılar sorulan soruları cevaplayabiliyor. Soruya verilen cevabın uzunluğu ve soruyla alakalı olması size ona göre miktarda para kazandırıyor. Ayrıca her sorduğunuz soru için 0.02 ₺ para kazanıyorsunuz. Kazancınız 25 ₺ olduğu zaman hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap