İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. İndivia Geforce Rtx Serisi Özellikleri

İndivia Geforce Rtx Serisi Özellikleri

ndivia Geforce Rtx Serisi Özellikleri
3

Bir bilgisayar için grafik kartları çok önemlidir. çünkü gün içerisinde bilgisayardan pek çok işlem yapılıyor ve yapılan işlemleri de bilgisayarların kaldırabiliyor olması gerekiyor. İndivia Geforce RTX serisi özellikleri ile de göz kamaştırıyor. Dolayısıyla bilgisayar düşkünleri için bu seri en ideal özellikleri bir arada sunuyor.

Özellikleri nelerdir?

GPU mimarisi Turing olarak karşınıza çıkıyor. RTX-OPS özelliği de 78 T olarak sunuluyor. Boost Clock 1635 MHz olarak hizmet veriyor. Çerçeve arabellek özelliğine bakıldığında ise 11 GB GDDR6 özelliği sunduğunu görebiliyorsunuz. 14 Gbps bellek hızı sayesinde tüm uygulamaları çok rahat bir şekilde kaldırdığını fark edebiliyorsunuz. İndivia Geforce RTX serisi günümüzün en kaliteli sistemlerinden birini sunuyor.

RTX Serisi Tasarımı

Çok sade bir tasarımı var. Özellikle tasarıma önem veren kullanıcılar bu ürüne bayılıyor. Yeni nesil grafik kartlarına göre 6 kat daha iyi performans gösterdiğini de görebiliyorsunuz. Oyun oynamak istiyorsanız o zaman bu grafik kartı tam size göre. Bunun yanında ürünün yapay zeka ile desteklendiğini de unutmamalısınız.

Yorum Yap

Yorum Yap