İlginizi Çekebilir
Azra Kohen Kimdir
  1. Ana Sayfa
  2. Kimdir ?
  3. Halil Söyletmez Kimdir?

Halil Söyletmez Kimdir?

Halil Söyletmez Kimdir
3

Halil Söyletmez Snapchat sosyal ağ hesaplarıyla bir anda tüm dikkatini üzerine çekebilen ve Instagram, Youtube ve Vine ile tanınan ünlü fenomenlerden biridir. Halil Söyletmez bu ilgiyi göz ardı etmedi ve bu videolardan sonra sinema dünyasında kendine bir yer edindi.

Halil Söyletmez

Halil Söyletmez kimdir? Adana’da doğdu. Lise mezunudur. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini hiç düşünmedi. 1.63 cm uzunluğundadır.

Halil Söyletmez’inpopüler macerası 2013 yılında, yurtdışında Vine uygulamasını ilk kez denediğinde başladı. Amatör videolarında, 6 saniyelik kısa videoları paylaşma fırsatı veren Vine uygulamasıyla hızlı bir giriş yaptı.

Ne Zaman Tanınmaya Başlandı?

Snapchat, twitter ve instagram paylaşımları artmaya devam etti. Daha sonra kariyerine açtığı Youtube kanalında devam etmiştir ve Facebook’ta Halil Söyletmez fan sayfası niteliğinde pek çok hayran sayfası açıldı. 1 milyondan fazla takipçisi olan yetenekli bir fenomen olarak tanınmaktadır. Ünlü isimler ve markalar için sosyal medya uzmanı olarak görev yaptı. Rekoru kırdı ve bir yayında 6.000 TL bağış topladı.

Yorum Yap

Yorum Yap