İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. Fedexten Merdiven Çıkan Teslimat Robotları

Fedexten Merdiven Çıkan Teslimat Robotları

Fedexten Merdiven Çıkan Teslimat Robotları
3

Son dönemlerde robot teknolojisi her geçen gün hızla ilerliyor. Yeni robotların tasarımları insanları ümitlendiriyor. Fedexten merdiven çıkan teslimat robotları geliyor. Bu sayede kargoculuk sektöründe yeni bir çağ başlıyor. Fedex en önemli kargo şirketlerinden biridir. Amazon ve Starship gibi güçlü rakipleri olduğu için gelişmiş bir teknoloji kullanmak zorundadır.

Teslimatta Postacı Yerine Robotlar

Artık gönderilerinizi almanız için postacılar kapınızı çalmayacak. Onlar yerine robotlardan teslimat alacaksınız. Same Day Bot adlı robotlar kamera ve sensörler sayesinde sizlere hizmet veriyor. Yokuşlu alanlarda herhangi bir sorun yaşamayan bu robotlar merdivenlerde zorluk yaşıyordu. Ancak, artık merdiven çıkma teknolojisi sayesinde merdivenlerden çıkarken zorluk yaşanmayacak.

Fedexten Açıklama Hem Walmart hem de Pizza Hut gibi firmalar ile iş birliği içerisinde olduğunu dile getiren Fedex yöneticileri, çok kısa bir süre içerisinde tüm Fedex teslimatlarının robotlar sayesinde yapılacağını açıkladı. Aynı zamanda sadece yokuşlarda değil, merdiven sistemlerinde de yine robotlardan yararlanabileceksiniz. Gönderileriniz ve teslimatlarınız kapınıza kadar ulaştırılmış olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap