İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hobi
  3. Evde Hediye Paketi Hazırlama

Evde Hediye Paketi Hazırlama

Evde Hediye Paketi Hazırlama
2

Hediye verdiğinizde açması da keyifli olmalı. Kendi ellerinizle birbirinden güzel hediye paketleri hazırlayabilirsiniz. Evde hediye paketi hazırlama işinin püf noktası kullanacağınız malzemeler. Kırmızı kartondan kalp şeklinde bir hediye paketi ya da kese kağıdından zarif bir hediye paketi yapabilirsiniz. Hediye paketinin üzerine parlak yıldızlar ya da tüyler koyabilirsiniz.

Etkileyici Ve Kolay Evde Yapılacak Hediye Paketleri

Gazete kağıtlarını kullanarak oldukça şık hediye paketleri yapabilirsiniz. Bir kutu üzerine gazete kağıdı kaplayıp üzerine de küçük bir yaprak ve kurdele yapıştırabilirsiniz. Zarflardan ya da eski kıyafetlerden de oldukça şık hediye kutuları yapmak mümkün. Kağıt havlunun bitmiş olan hali de işinize yarayacaktır. Elinizde hazır silindir şeklinde bir karton olur ve boyayarak hediye paketine dönüşebilir.

Renkli kartonları istediğiniz şekilde keserek ve üzerine gülen yüz çizerek oldukça basit ve etkileyici evde hediye paketi hazırlamanız da oldukça kolay. Evde hediye paketi hazırlama işinde ilk yapacağınız şey malzemelerinizi belirlemek olmalı. Sonrasında malzemelerinizi kullanarak çeşitli şekillerde hediye paketleri hazırlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap