İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kimdir ?
  3. Erkenci Kuş Oyuncuları Kim nereli ?

Erkenci Kuş Oyuncuları Kim nereli ?

erkenci-kus-dizisinin-oyunculari-ve-konusu_724c5
4

Demet Özdemir Kimdir ?

Stat Tv nin sevilen dizisi erkenci kuş cumartesi akşamları 20.00 da özeti 21.00 da ise yeni bölümleri yayınlanmaktadır bir çok kişi tarafından sevilerek izlenmektedir ve bir çok popüler oyuncuları da bulunmaktadır bunlar hakkında bilgiler vereceğiz.


Türk oyuncudur 26 şubat 1992 doğumlu olan güzel 26 yaşındadır ayrıca 3 çocuklu ailenin en küçüğüdür annesi ve babası ayrı olduğu için ablasıyla istanbul’a taşınmışlardır.ilk oyunculuk yaptığı dizi ise fox ekranlarında yer alan Sana bir sır vereceğim dizisidir ayrıca aylin rolünde oynamıştır.

ayrıca diğer oynamış olduğu diziler ve filmler  ise tut sözünü,sen kiminle dans ediyorsun,kurt seyit ve şura,çilek kokusu,no:309,ve şuan oynamış olduğu erkenci kuş adlı dizidir,arıca oynamış olduğu reklamlar ise pegasus hava yolları ve Fresh Company reklam yüzü olmuştur.

Can Yaman Kimdir ?

8 kasım 1989 doğum olan yakışıklı oyuncu bir çok projede yer almıştır bunlardan bazıları ise şunlardır gönül işleri,inadına aşk,hangimiz sevmedik ve dolunay adlı yapımlardır.Ayrıca yakışıklı oyuncunun bir de avukatlık bürosu’da bulunmaktadır ınstagram‘da bu resimlerini  de görebilirsiniz.liseyi italyan lisesinde okumuştur ayrıca üniversiteyi ise yedi tepe üniversitesi hukuk bölümüdür ayrıca fuat yamanın yeğenidir babası ise arnavut göçmenidir.

Özlem Tokaslan kimdir ?

sinema ve dizi oyuncusu olan özlem arslan bir çok projede yer almıştır  ve oldukça da popüler sevilen bir karakterdir.Ekranlara ilk önce 2007 yılında hakkını helal et   adlı yerli dizi de başlamıştır.Daha sonralar ise 2009 yılında ömre bedel ve no:309 adlı diziler de rol almıştır ayrıca dedemin fişi adlı yerli komedi filmlerin de de yer almıştır oyuncuya hayatında başarılar diliyoruz.

Cihan Ercan Kimdir

Yakışıklı ve sempatik oyuncu gerçekte ismi mehmet cihan ercandır aslen adana doğumludur 25 mayıs 1984 yılında dünyaya gelmiştir ve bir çok sinema filmi ve diziler rol almıştır ve rol almış olduğu diziler de filmler de yüzümüzü güldürmeyi başarmıştır rol aldığı bazı diziler ise,no:309,kaçma birader,kara bela,deliha,bana masal anlatma,erkek tarafı,bende özledim,bir ömür yetmez,komşu köyün delisi,suç dosyası ve bitmeyen makarna adlı diziler de ve filmler de rol almıtır.

 

Berat Yenilmez Kimdir ?

Daha önce trt ekranlarından tanımış olduğumuz berat yenilmez şimdiler de ise erkenci kuş adlı romantik dizi de rol almaktadır

5 ekim 1970 doğumlu olan oyuncumuz sakarya da dünyaya gelmiştir ayrıca Charles Sturt Üniversitesi tiyatro bölümü ve müjdat gezen tiyatro bölümünden mezun olmuştur oynamış olduğu bazı diziler ve filmler ise şunlardır.

bana masal anlatma

sus adlı kısa film

çılgın kanal

ramazan güzeldir

kurtlar vadisi terör

hayat kavgam

yanılgılar kısa film

gurbet kadını

sırlar dünyası

biz size aşık olduk

ruhsar

ak saçlı delikanlılar

ayrıca oyuncu 2012 yılında evlenmiştir ve eşi şuan bankacılık yapmaktadır trt ekranlarında pastacı sami olarak tanıdığımız ve oldukçada babacan tavırları tarafından oldukça sevilen bir oyuncudur.