İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Erkekler Kadınlara Nasıl Âşık Olur? Burçların Etkisi Nedir?

Erkekler Kadınlara Nasıl Âşık Olur? Burçların Etkisi Nedir?

Erkekler Kadınlara Nasıl Âşık Olur Burçların Etkisi Nedir3
2
Erkekler Kadınlara Nasıl Âşık Olur? Burçların Etkisi Nedir? 1

Her dönemde olduğu gibi dönemimizde de Kadın-Erkek ilişkilerinde kaçan kadın koşan ise erkek olmuştur. Tabi istisnalar hariç. J Bu durumun oluşmasında etkisi olan faktörler neler?

Burçlar hakkında ne düşünüyorsunuz peki. Sizce burçlar etkilimi, eğer etkiliyse ne kadar etkilidir. Bu yazımızda erkeklerin hangi kadınların peşinden koştuğunu ve sırılsıklam âşık olduğunu burçlarla açıklayacağız.

1. Yengeç

Genelde dış güzelliğe önem verse de duygusal ve sevgi yönünden güven duyacak bir partner ister. Güzel görünüşten ziyade duygusal anlamda kendisine değer verecek birisini tercih eder. Partneri herkesten ilgi görüyorsa ondan uzaklaşır.

2. Aslan

Ormanların kralı lakabı ile anılan bu burç her zaman enleri ister. Partneri her zaman kendinden bir adım geride olmasını ister. Kendisiyle ilgilenilmesini ve övülmesini bekler.

3. Başak

Sohbet edebileceği bir partner ile görünüşe önem vermeden birlikte olabilir. Genelde iç zarafetiyle bilinirler. Ancak dış görünüş ne kadar önemsiz olursa olsun tarz ve modayı takip edebilecek kişilere büyülenirler.

4. Terazi

Aşkın oluşması için uyum ve tarzın dengeli bir şekilde olması gerekmektedir. Akrep burcu çoğu burcun aksine gizem, erotizm ve güzellikle bilinir.

5. Akrep

Her konuda kafası hep karışıktır. Karar vermek onlar için uçurumdan atlamak gibidir. Kararları çok zor verirler. Belirli bir karakterleri yoktur. Hep farklılık gösterirler. Bu burca aşık olursanız işiniz epey zor.

6. Yay

Aşık olmanın yolları

Hayatın akışına kendini bırakır. Paylaşmayı, müzik dinlemeyi ve kutu oyunlarını çok sever. Durgun olmayacak bir partner ile hayatı paylaşmayı hedefler.

7. Oğlak

Kendisine değer katabilecek bir partnere ihtiyaç duyar. Çevresindeki imajı oldukça önemlidir. Aşk hayatını kendine bir ödül olarak görür.

8. Koç

Kendi ortada seçmek zorunda hissetmez, ortada olanın hepsini alır. Kendisi için ve en iyi olmak için yaşar. Birlikte olacağı kişi her zaman etrafı tarafından övülmesi ve takdir edilmesi gerekmektedir.

9. Boğa

Güzellik her şeyin önünde gelir. Güzelliğin müptelasıdır. Kişisel bakımlarını ihmal etmeyecek ve duygusal bir partner ile çok mutlu olurlar.

10. İkizler

Kendi zekâsına yakın aynı fikirlere sahip kişiler öncelikleri olmuştur. İkizlerin cazibesine karşı konulamaz. Her konuda fikir üretme, yaşam, mizah ve iletişim ile karşısındakini çok rahat bir şekilde etkiler.

11. Kova

Kova için görünüşün tek başına bir anlamı yoktur. İnanılmaz derecede mantıksal değerlendirmelerde bulunabilirler. Tavırlarınız

12. Balık

Görünüşlere pek önem vermezler. Karşısındaki kişinin kalbinin atışını ve samimiyetini hissettiği anda aşkla bak bir insana dönüşür. Genellikle masallarda yaşadığı hissi uyandırırlar.

Sizde yukarıda açıkladığımız ipuçlarını değerlendirerek aşk hayatınızı yoluna sokabilirsiniz. Şimdiden, mesele kadınlar olunca erkeklere bol şanslar

Yorum Yap

Yorum Yap