İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kimdir ?
  3. Duygu Özaslan Kimdir?

Duygu Özaslan Kimdir?

Duygu Özaslan Kimdir
2

 

Duygu Özaslan, Vlogger gündeminden düşmeyen ve büyük bir hayran kitlesine sahip bir kişi olarak tanınmıştır. 24 yaşındaki Duygu Özaslan, doğal güzelliği ile birçok hayran kazanan genç bir Vlogger olarak bilinmektedir ve Duygu Özaslan kimdir soruları karşısında ilk olarak güzelliği ile dikkat çekmektedir. Duygu Özaslan’ın YouTube’daki videosu hakkında fazla bilgi bulunmamasına rağmen, birçok kişi bu kaydı izliyor. Takıntılı marka fikrinden dolayı çok eleştirilen, ancak çalışmalarında onu daha çok takdir eden Özaslan; üniversiteyi, fakülteyi sevmediği gerekçesiyle terk etti. Başlangıçta bir hobi olarak gördüğü ve daha sonra mesleği olduğu Vlogger’dan çok memnun görünüyor.

Gençliğine Rağmen Başarısı İle Konuşuluyor

Gençliğine rağmen Duygu Özaslan, başarılı bir reklam yüzü olarak kabul edilir. Markalar arasında tekstil veya kozmetik firmalarında çalışmaktadır. Duygu Özaslan, hayranlarıyla farklı şekillerde konuşuyor. Parlak olmayı seven Vloggerlardan biri olduğu için defalarca eleştirilen Özaslan; genç olmasına rağmen, yaptığı botokslar ile gündemde gelmiştir.

Ayrıca birçok kişi tarafından eleştiriliyor, çünkü arkadaşı ile özel hayat yaşıyor ve evlilik düşünmüyor. YouTube kanalında popülerlik olarak ikinci sıradadır.

Yorum Yap

Yorum Yap