1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Dünyadaki En Kötü Filmler

Dünyadaki En Kötü Filmler

dünyanın en kötü filmleri
1

En kötü filmler

Sinemaseverlerin oylarıyla belirlenen en iyi filmler listesinin yanısıra birde en kötü filmler listesi var. Dünyaca geçerli film numaralandırma sistemi IMDB’ye göre Dünyada ki en kötü filmleri şöyle.

1- Kod adı K.O.Z / IMDB 1.4

 

Mit müsteşarlarının ifadeye çağırılması, gezi parkı, mit tırlarına saldırı konularını işleyen bu film imdb puanlarıyla listemizin başında yer alıyor.

2- Saving Christmas / IMDB 1.5

Kardeşinin yılbaşı partisine katılan Kirk üvey kardeşinin sorunlarıyla uğraşır.Yılbaşına güzel girmek isteyen Kirk yeni yıla nasıl girerse öyle devam edeceği inanışındadır, tüm sorunlara rağmen yeni yıla güzel bir şekilde girmeye çalışan Kirk’in maceralarını anlatan komedi filmi Saving Christmas beyaz perde seyircisinden 1.5 puanı almaya hak kazanmıştır.

3- Superbabies / IMDB 1.6

Konuşan bebekler dünyayı kurtarmaya çalışır.

4- Daniel Ber Zauberer / IMDB 1.6

Daniel’e suikast düzenlemek isteyenlerin başından geçenler anlatılmaktadır.

5- Manos / IMDB 1.7

Araba yolculuğuna çıkan aile yolculuk esnasında kaybolur ve buldukları yer altı tunelinin sonunda şeytani bir tarikatın tuzağına düşer.

6 -Pledge This / IMDB 1.7

Paris Hilton’un başrolde oynadığı bu Amerikan gençlik komedisinde lise çağındaki kızların başından geçen komik olaylar anlatılıyor.

7- Dünyayı Kurtaran Adam’ın Oğlu / IMDB 1.8

Cüneyt Arkın ve Mehmet Ali Erbil’in oynadığı Türk dünya-uzay macerası filmi Türklerin uzayı fethedip uzayı nasıl Türkleştirdiğini anlatıyor.

8- Birdemic / IMDB 1.8

Mutasyona uğramış kuşlar ve insanların savaşını konu alan 2010 yapımı Amerikan filmi.

9- Zombie Nation / IMDB 1.9

Psikopat bir polis memurunun kadınları yakalayıp kötü şekilde öldürmesini, öldürdüğü kadınların ise zombiye dönüşmesini konu alan bir korku-gerilim filmidir.

10- Disaster Movie / IMDB 2.0

Günün ortasında hiç beklenmedik bir anda peş peşe yaşanan doğal afetlere yakalanan 20 kişinin hikayesini konu alan bu film bir Amerikan komedisidir.

11- Keloğlan Karaprense Karşı / IMDB 2.0

Mehmet Ali Erbil ve Özcan Deniz’in başrollerini paylaştığı bu komedi filmi yerli masal kahramanı Keloğlan’ın Cankız’a olan aşkından Karaprens’le karşı karşıya gelmesini ve Keloğlan’ın iyiliğinin ve saflığının ona hayatı boyunca yardım ettiğini anlatır.İyilerle kötülerin savaşının açık şekilde anlatıldığı filme aşk da eklendiğinde macera dolu bir yolculuk başlar.

Yorum Yap

Yorum Yap