1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. 5G Li Snapdragon 855 Tanıtımı

5G Li Snapdragon 855 Tanıtımı

5G Li Snapdragon 855 Tanıtımı
3

Qualcomm Summit etkinliği düzenlendi ve bu etkinlik içerisinde Qualcomm tanıtıldı. Snadpragon 855 üst seviye işlemcisi görenleri memnun bırakmayı başardı. Peki, 5G’li Snapdragon 855 tanıtımı ne gibi özellikleri beraberinde getirdi?

Snapdragon Özellikleri Nelerdir?

Ürün amiral gemi modelinde üretiliyor. 2019 yılında amiral gemi modelleri için üretilen bu üst seviye işlemcisi, dünyanın ilk 5G desteğini sunuyor. Apple ve Huawei gibi sistemlerde bile henüz 5G destekli bir ürün bulunmuyor. Snapdragon 855 7 nM üretim teknolojisine sahiptir. Yapay zeka birimi konusunda da başarılı bir hizmet sağlandığını görebiliyorsunuz. Hem yapay zekası hem de 5G teknolojisi sayesinde kullanıcılarına mükemmel bir hizmet sağlamayı başarıyor.

Snapdragon 855’in Hız Durumu

Telefonlar için en önemli ürünlerden biri olan Snapdragon 855 5G sistemi sayesinde telefonlardan 54 GBPS hızına ulaşabilmeniz artık hayal değil. 5G için X50 modemi bulunuyor. 4G için ise X24 modeminin yer aldığını görebiliyorsunuz. Arttırılmış bir gerçeklik sunduğunu da görebiliyorsunuz. bunun için Computer Vision CV geliştiricisini kullanmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap